Firma Bilgisi

EMEA'nın önde gelen SAP ortaklarından biri olarak tanınan Clariba, dijital dönüşüm, kurumsal performans yönetimi, iş zekası ve kurumsal uyum için sektör odaklı çözümler sunan bağımsız, uzman bir danışmanlık şirketidir.

Uluslararası, sertifikalı uzmanlarımız, SAP BusinessObjects, SAP Analytics Cloud, SAP Digital Boardroom, SAP Predictive Analytics, SAP Leonardo, SAP Strategy Management dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere veri odaklı dijital dönüşüm çözümlerinin planlanması, kurulumu, geliştirilmesi ve devreye alınmasında uzmandır. , SAP Business Planning & Consolidation (BPC), SAP Data Services, SAP BusinessWarehouse (BW), SAP HANA ve ayrıca Corporater — ve diğer önde gelen veri entegrasyonu, veri ambarı, mobil uygulama geliştirme ve programlama teknolojileri.

Clariba, Dubai (BAE), Abu Dabi (BAE), Doha (Katar), Riyad (KSA), İstanbul (Türkiye), Barselona (İspanya) ve Madrid'deki (İspanya) operasyonlarında 25'ten fazla milleti temsil etmektedir.

Aranılan Özellikler

Mülakat Tarihi: 1 Mart Salı (Yüz yüze)

Mülakat Yapacağı Aday Sayısı:

Mülakat Saati: 13.00-17.00

Mülakat Süresi: Her aday için 40-45 dk.

Kriterler: Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu veya not ortalaması 3 ve üzeri  olan 4. Sınıf öğrencileri, Yurtdışı projelerinde SAP danışmanlığı yapmak isteyen, İstanbul’da çalışmayı planlayan / İstanbul’da staj yapabilecek öğrenciler