Firma Bilgisi

Profesyonel bir yönetim anlayışı ile başarısı kanıtlanmış deneyim ve uzmanlıkların güçlü bir yapıda bir araya gelmesi, başarının kilit taşını oluşturuyor. Biz, Felece'de kurduğumuz bu sürdürülebilir ve sistematik yapıyla sinerjinin hayat bulduğuna ve bir bütün olarak süreceğine inanıyoruz. Felece’nin temelinde farklı uzmanlıkların güç birliği; dijital dönüşümün her adımında da Felece var!

Felece’nin temelinde işte bu güç birliği, sinerji ve bütünleşme var. Birbirini tamamlayan metodoloji ve çözümlerimiz, farklı alanlardaki uzmanlıklarını bir araya getiren deneyimli proje ve danışmanlık ekiplerimiz, takip edilebilir ve yönetilebilir hizmet modellerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz.

Uçtan uca tüm iş süreçleriyle ilgili çözüm, hizmet, uzmanlık ve danışmanlık sunabilme yeteneğimizle müşterilerimizin a’dan z’ye bütün ihtiyaçlarını tek noktadan karşılamalarına, projelerdeki tüm paydaşları tek noktadan yönetebilmelerine olanak tanıyoruz

Sektörel uzmanlıklarımız, teknoloji ve çözümler konusundaki bilgi birikimimiz ve başarılı sonuçlara ulaşma deneyimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve mevcut durumunu en doğru şekilde anlıyoruz. Bu anlayışla müşterilerimizdeki beklentileri ve sistem mimarisini dikkate alarak, çözümleri doğru yerde konumlandırıyor, müşterilerimizin teknoloji yatırımlarını yerinde, zamanında ve kararında yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculukları boyunca her adımda yanlarında yer alıp dönüşümlerinin her sürecine değer katarak, bugün ve gelecekte en yüksek faydayı elde etmelerini sağlıyoruz.

Aranılan Özellikler

Mülakat Tarihi: 2 Mart Çarşamba

Mülakat Yapacağı Aday Sayısı: 20 

Mülakat Saati: 09.30-12.10 ve 13.30-17.30

Mülakat Süresi: Her aday için 20 dk.

Kriterler: 4. sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri