Firma Bilgisi

1996 yılında Ankara’da Academy International Eğitim ve Danışmanlık Şirketi olarak kurulduk. Türkiye’nin tüm illerinde, KKTC ve yurtdışında faaliyet göstermekteyiz. Kuruluşumuzdan bir süre sonra ismimizin Türkçe olmasını istediğimiz için, markamızı İzgören Akademi olarak değiştirdik. 

2004’te Türkiye Uğur Böcekleri Programı ile başlayıp 2015'te Uğur Böcekleri Derneği olarak gönüllü seminerler vererek ülkemizin dört bir yanında bilgimizi paylaşıyoruz. Gönüllü uğur böceklerimizle beraber toplamda 415.000’den fazla kişiye ulaştık. 

2005 yılından bu yana Vizgo.net Uzaktan Eğitim Sistemimiz ile 7 / 24 dilediğiniz anda, istediğiniz yerde, talep ettiğiniz kadar kişiye, ihtiyacınız olan bilgiyi gerek DVD, gerekse internet üzerinden sunuyoruz. Kurumunuzun ihtiyacı doğrultusunda özel çekim ve projeler gerçekleştiriyoruz.

Genel Merkez Ankara Ofisinin yanı sıra İstanbul ve İzmir Ofisleri ile beraber Bursa, Antalya, Kocaeli, Kayseri ve Samsun Bölge Müdürlüklerimizle kurumsal ve bireysel çözümleri hayata geçiriyoruz. 

Alanında en iyilerle ihtiyacınıza yönelik, kurumların kültürünü ve değerlerini benimseyen, farklı disiplinlerden beslenen özgün içeriklerle, deneyim odaklı atölye ve grup çalışmalarıyla, yaşayan örnekler üzerinden kurumlara özel tasarlanan eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel ve bireysel yaşam alanlarındaki farkındalığı arttırırken güncel dinamiklerin yansıtıldığı, sürekli gelişen, yenilenen eğitim, seminer ve koçluk hizmetleriyle bireylerin hedeflerine ulaşarak hayatlarında fark yaratmanı sağlıyoruz. 

Hayat Amacımız: Daha eğitimli ve daha çok okuyan bir ülke için çalışıyoruz.

Gelecek Hayalimiz: Alanımızda Türkiye’ nin en saygı duyulan kurumu olacağız.

 Değerlerimiz: 

  • Dürüstlük
  • İş Kalitesi
  • Girişimcilik
  • Hoşgörü
  • Yurt Sevgisi
Aranılan Özellikler

Mülakat Tarihi: 2 Mart Çarşamba

Mülakat Yapacağı Aday Sayısı:

Mülakat Saati: 14.00-15.45

Mülakat Süresi: Her aday için 20 dk.

Kriterler: Ekonomi, İşletme, Endüstriyel Tasarım, Görsel İletişim Tasarım, Endüstri Mühendisliği 

2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri