Firma Bilgisi

Kontrolmatik, Enerji, Petrol, Doğalgaz, Endüstriyel Prosesler, Ağır Sanayi, Tarım, Madencilik, Ulaşım ve Dijital Tesislerde uçtan uca çözümler üreten, mühendislik, müteahhitlik ve teknoloji firmasıdır.

2008 yılında İstanbul’da bir mühendislik firması olarak kurulan Kontrolmatik, bugün 300’ün üzerindeki tecrübeli kadrosuyla 25’in üzerinde ülkede katma değerli çözümler geliştirmekte, bugüne kadar da 300’ün üzerinde projeyi başarıyla zamanında tamamlamıştır. Ekim, 2020’de %23,8’i Istanbul Borsa’sında halka arz edilen şirketin, 5 ülkede ofisleri bulunmaktadır. Projelere özel Mühendislik, Müteahhitlik ve Teknoloji çözümleriyle, sektörlerinde öncü bir firma haline gelmiş, bu tecrübelerini de yurtdışına taşıyarak büyümesine devam etmektedir.

Kontrolmatik, 2020 yılında Control Engineering tarafından yayınlanan Dünya’nın En Büyük Sistem Entegratörleri listesinde 37. sırayı alarak, sektörün en prestijli listesinin en genç firmalardan birisi olmuştur. Bu başarısını sonraki yıllara arttırarak Dünya çapındaki ilk 10 şirketten birisi olmayı hedeflemektedir.

 

Aranılan Özellikler

Mülakat Tarihi: 2 Mart Çarşamba

Mülakat Yapacağı Aday Sayısı: 4

Mülakat Saati: 10.00-12.00

Mülakat Süresi: Her aday için 30 dk.

Kriterler: Tüm öğrenciler başvuru yapabilir.