WANTED Kariyer ve İş Fuarı’nı Nasıl Ziyaret Edebilirim?

Katılım ücreti bulunmayan fuarımızda, 1 Mart günü Kolej, Ziya Gökalp Caddesi, TED Üniversitesi Aksu Kampüste bulunan, Rüştü Yüce Spor Salonumuzu ziyaret ederek, stant açmış firmalarla tanışabilirsiniz.

Mülakat yapmak istediğiniz firmalar için ayrı ayrı, 21 Şubat Pazartesi akşamına kadar @tedu.edu.tr uzantılı e-postalarınızla web sayfasına kayıt yaptırıp, firmanın aradığı özelliklere sahip iseniz, özgeçmişlerinizi göndermeniz gerekmektedir. Firmalar özgeçmişinizi değerlendirdikten sonra onaylanan görüşmeleriniz için size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacak ve 2 Mart için online platformlardaki randevu saatlerinizi yollayacaklardır. Ek olarak, onaylanan görüşmelerinizi sisteme giriş yaptıktan sonra ilgili alandan da takip edebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

TED Üniversitesi her yıl Mart ayında “Kariyer ve İş Fuarı” düzenleyerek TED Üniversitesi öğrencilerini, diğer üniversitelerin öğrencilerini ve mezunlarını Türkiye’nin önde gelen markaları ile fark yaratan bir ortamda buluşturmaktadır.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı, 1 Mart tarihinde TED Üniversitesi’nde stant ziyaretleri için yüz yüze ve 2 Mart’ta mülakatlar için online olarak gerçekleşecektir.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na, tüm öğrenciler ve mezunlar, çalışan öğrenciler ve gelecekte çalışmak istedikleri şirketleri tanımak isteyen herkes katılabilir.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’nda stantları ziyaret edebilmek için Ziya Gökalp Caddesi, Aksu Kampüsümüzde Rüştü Yüce Spor Salonumuza gelmeniz yeterlidir.
Mülakat simülasyonlarına dahil olabilmek için WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na web sitemiz üzerinden @tedu.edu.tr uzantılı e-posta adresinizle kayıt yaptırdıktan sonra, ilgilendiğiniz firmanın mülakat başvuru alanına özgeçmişini göndermeniz gerekiyor.Kayıt yaptırmak için tıklayınız. Mülakat yapan firmaları incelemek için tıklayınız.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na katılabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı, öğrencileri ve mezunları, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile buluşturuyor. WanTED Kariyer ve İş Fuarı’nda yer alan firmalara web sitemizde bulunan “Katılımcı Firmalar” sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Temsilcilerin sayısı ve pozisyonu firmalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Genellikle insan kaynakları profesyonelleri ya da deneyimlerini sizlerle paylaşmak için görevlendirilmiş firma yetkilileri ile sohbet etme fırsatınız olabilir.
Katılan firmalar hakkında genel bilgiler elde edebilir, farklı departmanlarını tanıyabilir, mevcut ve/veya açılabilecek pozisyonlarını ve staj imkanlarını öğrenebilirsiniz.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na web sitemiz üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, web sitemizde kendi özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Bu özgeçmiş, fuarın mülakat ayağına katılacak firmalar ile siz onlarla mülakat yapmak istediğiniz takdirde paylaşılacaktır.
Şifremi unuttum sekmesine tıklayarak gerekli adımları takip edebilirsiniz. Yeni şifre almak için tıklayınız.

WANTED Kariyer ve İş Fuarı

Tarih


1 - 2 Mart 2022

10:00 - 17:00

TED Üniversitesi E Blok

Adres


TED Üniversitesi, Ziya Gökalp Caddesi No: 47

06420, Kolej, Çankaya / ANKARA