WANTED Kariyer ve İş Fuarı’nı Nasıl Ziyaret Edebilirim?

WANTED Kariyer ve İş Fuarı'nı ziyaret etmek için öncelikle Ziyaretçi Katılım Formunu doldurarak kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt Ol

Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra web sitemiz sizi ziyaretçi sayfasına otomatik olarak yönlendirecektir. Size özel açılan bu sayfadan katılmak istediğiniz Seminerlere kayıt olabilir, görüşme yapmak istediğiniz firmalara özgeçmişinizi gönderebilir, detaylı fuar programına ulaşabilir, katılımcı firmaları inceleyebilirsiniz. Kayıt işleminden sonra sisteme giriş yapmak için web sitemizde bulunan “Giriş Yap” bölümüne tıklamanız ve e-posta adresiniz ile şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Giriş yaptıktan sonra katılmak istediğiniz seminerlere ayrıca kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Mülakatlara katılabilmek için görüşme yapmak istediğiniz firmalara ayrı ayrı başvuru yapmanız gerekmektedir. Firmalar özgeçmişinizi değerlendirdikten sonra onaylanan görüşmeleriniz için size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Ek olarak, onaylanan görüşmelerinizi sisteme giriş yaptıktan sonra ilgili alandan da takip edebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

TED Üniversitesi her yıl mart ayında “Kariyer ve İş Fuarı” düzenleyerek TED Üniversitesi öğrencilerini, diğer üniversitelerin öğrencilerini ve mezunlarını Türkiye’nin önde gelen markaları ile fark yaratan bir ortamda buluşturmaktadır. Bu sene ise pandemi nedeniyle “WanTED Kariyer ve İş Fuarı” ilk kez online olarak gerçekleşecektir.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı, 3 - 4 Mart 2021 tarihinde online olarak gerçekleşecektir.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı, tüm öğrenciler ve mezunlar ve gelecekte çalışmak istedikleri şirketleri tanımak isteyen herkes katılabilir.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na katılmak için tek yapmanız gereken www.wantedkariyerfuari.com sitesini ziyaret ederek “Ziyaretçi Katılım Formu”nu doldurmaktır.Kayıt yaptırmak için tıklayınız.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na katılabilmek için herhangi bir ücret yatırmanıza gerek yoktur.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı, öğrencileri ve mezunları, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile buluşturuyor. WanTED Kariyer ve İş Fuarı’nda yer alan firmalara web sitemizde bulunan “Katılımcı Firmalar” sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Temsilcilerin sayısı ve pozisyonu firmalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Genellikle insan kaynakları profesyonelleri ve birim yöneticileri firmalarını temsil etmektedirler.
Katılan her firmanın farklı departmanları hakkında bilgi edinebilir, mevcut ve/veya potansiyel açılabilecek pozisyonlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca firma hakkında genel bilgiler elde edebilir, konuşmacılar ile tanışarak kariyer hikayelerini dinleyebilirsiniz.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na web sitemiz üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, web sitemizde kendi özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Bu özgeçmiş, fuarın mülakat ayağına katılacak firmalar ile siz onlarla mülakat yapmak istediğiniz takdirde paylaşılacaktır. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.
Online olarak gerçekleşecek WanTED Kariyer ve İş Fuarı’ na katılım için web sitemiz üzerinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.
Mülakat simülasyonlarına dahil olabilmek için tedu uzantılı e-posta adresinizle WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na web sitemiz üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, ilgilendiğiniz firmanın mülakat başvuru alanına özgeçmişini göndermeniz gerekiyor. Kayıt yaptırmak için tıklayınız. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.
WanTED Kariyer ve İş Fuarı’na web sitemiz üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, web sitemizden “Etkinlikler -> Seminerler” sekmesine gelerek, tüm seminerleri inceleyebilir, katılmak istediğiniz semineri seçerek kayıt yaptırabilirsiniz. https://wantedkariyerfuari.com/seminerler Kayıt yaptırmak için tıklayınız.
Şifremi unuttum sekmesine tıklayarak gerekli adımları takip edebilirsiniz. Yeni şifre almak için tıklayınız.

WANTED Kariyer ve İş Fuarı

Tarih


3 - 4 Mart 2021

09:00 - 17:00

TED Üniversitesi E-D Blok

Adres


TED Üniversitesi, Ziya Gökalp Caddesi No: 47

06420, Kolej, Çankaya / ANKARA